Náš tým

- kdo se na Vás bude těšit -

Představujeme Vám skvělý tým lektorek a děvčat z vily, které se o Vás budou po celou dobu kurzu starat.

Johana Veličková Mojáková

Johanka bude hlavní lektor a guru těchto retreatových kurzů. Má na starosti veškerý program týkající se jógových praxí a skvělého doprovodného programu. Má pro Vás vše připraveno a navázáno, tak aby to do sebe zapadalo jako skládačka. Johi se dlouhodobě věnuje hatha a vinyasa józe, je lektorkou jógové terapie a jing jógy. Má akreditovaný certifikát na sounhealing a jak říká, je nadšenou průvodkyní žen. Ráda ukazuje, jak se zastavit v tomto rychlém světe a věří v krásu prostého bytí namísto neustálé činorodosti.

Magdaléna Marčišovská

¨Magda bude pro Vás v rámci programu takovým zpestřením a obohacením kurzu. Její hlavní parketou je ajurvédská péče o tělo a pleť, do které se nás pokusí během workshopů lehce zasvětit. Stane se též naší průvodkyní ajurvédskými rituály. Má svůj vlastní salón v centru Ostravy La Liberté, kde ráda svým klientům předává esenci svobody a pečuje o ně výhradně s přírodní kosmetikou, kterou často sama vyrábí. Příroda a ajurvéda jsou její velkou inspirací pro emocionální a spirituální růst.


Veronika a Anna 

Proto ať je na kurzy vše perfektně připraveno na místě dění (ubytování, prostory, občerstvení), tedy ve Vile na Landeku, se bude starat tandem Verča a Anička z vily. Budou s Vámi komunikovat také při rezervaci kurzu, zasílat Vám potřebné organizační informace před příjezdem a v případě jakýchkoliv dotazů Vám budou plně k dispozici. Prozradíme, že Verča je jednou z tvůrců celého projektu a také nadšenou jogínkou. Anička je velká srdcařka a sportovkyně, ale k józe si cestu teprve hledá.


Potřebujete k pobytům něco upřesnit? Jsme tady pro Vás !

Vila na Landeku s.r.o.

Na Landeku 264, Ostrava, 725 29

+420 608 427 458

info@vilanalandeku.cz


© 2024 RETREAT PRO ŽENY - Na Landeku 264, Ostrava, 725 29
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!