Místo konání kurzů

- krásné prostředí pro cvičení a stylové ubytování -

Všechny kurzy budeme pořádat v oáze klidu a míru, která se možná pro někoho nečekaně, nachází v Ostravě v městském obvodu Petřkovice. Nemějte předsudky a přesvědčte se, že Ostrava už není jenom černá. Areál Vily na Landeku a přilehlý kopec nám poslouží jako krásné útočiště pro naše vědomé bytí.

Vila na Landeku

Jakožto stylové útočiště a zázemí pro tyto kurzy nám poslouží krásná prvorepubliková vila, která se majestátně tyčí na mystickém kopci Landek. Tento vrch byl obýván pravěkými lidmi již před 30 tis. před naším letopočtem, a právě z této doby pochází symbol našich kurzů, nalezené torzo ženského těla vytesaného do krevele "Landecká Venuše". Samotná vila a okolí má velice zajímavou historii a energie z tohoto místa na Vás bude přímo čišet. Ve vile jsou prostorné sály, které nám poslouží na cvičení, občerstvování a setkávání. Velkou devizou tohoto místa je rozsáhlý park, který vilu obklopuje a bude nám plně k dispozici pro náš program. Při hezkém počasí zde budeme cvičit, absolvovat různé procedury, workshopy a také lelkovat. Určitě budeme objevovat také krásy za branami vily a část programu strávíme v landeckém pralese, který je veden jako Národní přírodní památka.

Ubytování

Během kurzu budete bydlet na útulných pokojích přímo ve vile. Celkově je jich na vile 8 a jsou různě dispozičně a velikostně uspořádané. Na pokoje vás poté budeme rozdělovat podle toho, jestli přijedete jako skupinka (uveďte při přihlášení na kurz), či Vám přidáme nějakou fajn spolubydlící. Na všech pokojích jsou k dispozici fény, ledničky, hygienický potřeby, ručníky a osušky.

Sály

Cvičit budeme jak venku při hezkém počasí, tak budeme využívat sály ve druhém patře vily. Tyto krásně prosvětlené sály v odstínech šedé a bílé nám budou příjemným zázemím odkud je krásný výhled do parku. Jako v nebi se budeme cítit pod zavěšenými záclonkami a světýlky, které jsou zde umístěné. 

Wellness 

Během kurzu budete mít také příležitost dobít baterky trošku jinak a využít venkovní saunu, která je zasazena v klidné části parku. Podrobnější informace a možné časy Vám sdělíme na začátku kurzu. Sauna bude zpřístupněna za drobný příplatek. Veškeré potřebné vybavení do sauny, jako osušky, prostěradlo, crocs přezůvky a další drobnosti pro zpříjemnění zážitku Vám na místě zapůjčíme.

© 2024 RETREAT PRO ŽENY - Na Landeku 264, Ostrava, 725 29
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!